Księga Gości

W trosce o swoich Gości nieustannie pracujemy na doskonaleniem swojej oferty oraz standardu i jakości świadczonych przez nas usług. Mobilizacją oraz nieocenioną nagrodą i zachętą jest dla nas Państwa dobre słowo. Dlatego jeżeli podobało się u Nas to Serdecznie prosimy o pozostawienie swojego pamiątkowego wpisu w naszej Księdze Gości.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie!

 

Kategorie: Bez kategorii.

Wpisy

 1. Lucyna

  Byliśmy w DW Stella w lipcu z naszym wnukiem Piotrusiem. Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Całej Załodze za fantastyczne przyjęcie. Tak ciepłej osoby jaką jest Pani Kierowniczka szukać ze świecą. Panią z kuchni serdecznie dziękujemy za pyszne jedzonko i bardzo miłą obsługę. Atmosfera w DW Stella jest wyjątkowa, jest bardzo czysto a cały personel jest do dyspozycji gości. Bardzo, bardzo polecamy DW Stella, serdecznie pozdrawiamy, na pewno wrócimy.
  Serdeczne dzięki Pani od zabiegów z Soplicowa za opiekę na siłowni nad Piotrusiem i za nasze zabiegi. Dziękujemy i pozdrawiamy

 2. Jan i Halina N. z Dolnego Śląska

  Byliśmy w Stelli po raz drugi, a w Krynicy po raz trzeci. Pobyt wspominamy bardzo dobrze. Pensjonat położony w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko centrum. Pokoje urządzone na nowo, czysto i ładnie, nowe płaskie telewizory. Jedzenie smaczne, świeże, urozmaicone, obfite. Obsługa wspaniała, panie przemiłe, atmosfera rodzinna. Pozdrawiamy serdecznie panią Helenę, panią Zosię i panią Kamilę.
  Zachęcamy do przyjazdu każdego, kto chce wypocząć i podreperować zdrowie w b. dobrych warunkach i niewygórowanej cenie.

 3. Rutkowscy Częstochowa

  Pobyt w STELLA,zarządzany przez panią kierownik Helena Koza wspominamy bardzo miło.
  Wcześniej wypoczywaliśmy w pensjonacie ORION.
  Zatem do STELLI trafiliśmy za wspaniałą panią kierowniczką Heleną Koza.
  Oba te ośrodki zarządzane przez tę samą panią kierownik sprawiają niezapomnianą ,wspaniałą- wręcz rodzinną atmosferę.
  Odwiedzamy Krynicę od 25 lat.
  Najczęściej w święta.
  Nadal wypoczywamy w ośrodku zarządzanym przez tę samą osobę.
  POLECAMY….. także wszystkim ,którzy nie są jeszcze zdecydowani…..STELLA-to wspaniałe miejsce na wypoczynek i nie tylko.

 4. Przemek

  Rodzinna i serdeczna atmosfera, domowe i urozmaicone posiłki, czyste i schludne pokoje – to wszystko przyciąga nas do pensjonatu ZDROWIE już od 10 lat.

  Izabela i Przemek
  z Warszawy
  27.05.2019

 5. Rodzina z Krakowa

  Szanowna Dyrekcjo Pensjonatu Soplicowo oraz Pensjonatu FWP Kaprys w Krynicy Zdrój,
  Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za gościnność, wspaniałe, domowe posiłki, sympatyczną i profesjonalną obsługę ze strony Pań kelnerek: Krystyny i Zofii, za czystość oraz ciepłą i rodzinną atmosferę w Pensjonacie Kaprys.

  Jesteśmy pod wrażeniem osobowości Pani Kierownik – Haliny Dobosz, jej zaangażowania, życzliwego i mądrego podejścia do gości i osób chorych, a także adekwatnego podejścia psychologicznego do ludzi.

  Pragniemy i mamy nadzieję, że Pensjonat Kaprys nadal będzie się tak pięknie rozwijał i nieskończenie istniał. Życzymy dalszych sukcesów Pani Halinie Dobosz, Paniom Kelnerkom: Krystynie i Zofii, Pani kucharce Joli oraz całej obsłudze Pensjonatu Kaprys.

  Wdzięczna Rodzina z Krakowa, która każdego sierpnia wypoczywa w Pensjonacie Kaprys.

 6. kopka Hanna

  Bardzo dziękujemy za wszystko co sprawiło, że nasz pobyt w Krynicy był wyjątkowo udany : serdeczne przyjęcie, pomocny personel – szczególnie p. Antoni, cierpliwość w znoszeniu naszych zmieniających się planów dnia, pyszne jedzenie i wspaniałą atmosferę. Specjalne podziękowania dla p. Kierowniczki za Jej wyjątkową życzliwość. Pozdrawiamy z Warszawy – 4 Kopki

 7. Zwarta Brać Sokoła

  Byliśmy grupą 26-osobową w listopadzie. Jesteśmy zachwyceni pobytem w Soplicowie – warunki, wyżywienie, obsługa, po prostu wszystko na najwyższym poziomie. Nie jeden hotel mógłby się nauczyć tak traktować klientów. Już tęsknimy, na pewno wrócimy i pozdrawiamy wszystkich.
  Zwarta Brać – PTG SOKÓŁ Kraków

 8. Anna z mężem

  Byliśmy w czerwcu na turnusie zdrowotnym i bardzo nam się podobało. Dobre zabiegi oraz smaczne i dietetyczne wyżywienie. Polecamy wszystkim kuracjuszom!!!

 9. Mateusz Kwiatkowski

  Bardzo miło wspominam swój wrześniowy turnus rehabilitacyjny w Pensjonacie Zdrowie. Przemiła obsługa i przepyszne jedzenie. Zabiegi dobrze dobrane i skuteczne. Czuję się naprawdę zregenerowany. Pewnie tu jeszcze powrócę. Pozdrowienia dla personelu!

 10. Kasia z dziećmi

  Dziękuję za udany pobyt wakacyjny mojej rodzinki w Pensjonacie Soplicowo. Kuchnia domowa i komfortowe pokoje oraz troskliwa opieka personelu. Basen pod oknem, tak że dzieciaki cały dzień w wodzie. Co drugi dzień na wycieczkę autokarową – rewelacja. Dzieciaczki wcale się nie nudziły. Wszyscy będziemy miło wspominać wakacje w Krynicy Górskiej.